+48 662 032 844


41 - 703 Ruda Ślaska

Godula, ul. Tylna 17

OFERTA BROWARU


 

Oferta wstępna - sprzedaż ruszyła w kwietniu 2017
Z A P R A S Z A M Y

OFERTA – PIWA RZEMIEŚLNICZE

 

Browar Śląski Alternatywa zlokalizowany w Rudzie Śląskiej, Goduli przedstawia Państwu propozycję nawiązania współpracy w zakresie sprzedaży piw rzemieślniczych:

 

CO SPRZEDAJEMY?

 

Podążając za ogólnoświatowym trendem piwnej rewolucji oferujemy najlepsze piwo rzemieślnicze z gwarancją wyjątkowego smaku i aromatu.   Nie nastawiamy się na jeden styl, dlatego systematycznie będziemy aktualizować naszą kartę piw – w planach są piwa dolnej i górnej fermentacji: AIPA, IPA, STOUT, PORTER, PILS, WEIZEN… i wiele innych.

 

OPAKOWANIA

 

Nasze piwa będą dystrybuowane w bezzwrotnych opakowaniach typu petajner o poj. 30l. oraz bezzwrotnych butelkach szklanych o pojemności 0,5l, pakowane w kartony po 20 szt.

 

CENA

 

Systematycznie będziemy przedstawiać Państwu oferty cenowe, poziom cen uzależniony jest przede wszystkim od stylu piwa i wielkości zamówienia.

 

DYSTRYBUCJA

 

Zapewniamy dystrybucję w dogodnych dla Państwa terminach. Wkrótce będzie możliwość zakupu naszych piw zarówno w detalu, jak i hurcie lub bezpośrednio w naszym sklepie, który będzie mieścił się przy browarze w Rudzie Śląskiej Goduli przy ul. Tylnej 17.

 

FORMY I TERMINY PŁATNOŚCI

 

Staramy się być elastyczni, indywidulane podejście każdego naszego klienta gwarantuje dogodne formy i terminy płatności.

 

Nasze piwo będzie warzone przez świetnych piwowarów, laureatów wielu piwnych konkursów, co gwarantuje doskonałą jakość. Warzyć będziemy w nowoczesnej warzelni o wybiciu 10hl, piwo będzie leżakować w tankach o pojemności 20hl.


Naszą ofertę kierujemy do:

 

  • hurtowni i dystrybutorów piwa,
  • sklepów specjalistycznych, monopolowych i ogólnospożywczych,
  • mulitapów i pubów,
  • restauracji, punktów gastronomicznych i hoteli,
  • wszystkich smakoszy dobrego piwa.

Wyrażając nadzieję, że nasza oferta wstępna spotka się z Państwa zainteresowaniem zapraszamy do bardziej szczegółowych rozmów i już wkrótce do pierwszych degustacji naszego piwa smiley

NIE JESTEŚMY PRODUCENTEM PRZEMYSŁOWYM
– NASZ RODZINNY BRAWAR WZIĄŁ SIĘ Z PASJI WŁAŚCICELI,
KTÓRZY ZACZYNALI JAKO PIWOWARZY DOMOWI

 

Zapytaj nas:


Jeśli macie pytanie dotyczące naszej oferty lub naszej działaności
- prosimy o kontakt: